Close

Podlahářské práce

Podlahář

Provádíme celou škálu podlahářských prací počínaje prvotní konzultací a pomoci s výběrem, přes přípravu povrchu, až po samotné položení podlahové krytiny. Náš podlahář/řemeslník může také samozřejmě na základě předchozí domluvy provést odstranění původních podlah. A to dokonce i v případě mnohdy náročného odstranění starých povrchů z linolea, které často bývají lepené a tedy silně zafixované. Zajistíme také odstranění parketových podlah, pro které se v dobách minulých s velkou oblibou využívalo fixování asfaltem.

PVC podlahy

Vysoceodolné vůči špíně, nízké náklady na údržbu a skvělá přilnavost, kterou ocení každý, kdo chce vhodnou kvalitní podlahu.

Vinylové podlahy

Jsou ideálním řešením pro svou nízkou náročnost na údržbu a mohou imitovat jakýkoliv přírodní materiál a proto se hodí do širokého spektra interiérů.

Plovoucí podlahy

Jsou velmi podobným povrchem jako vinylové podlahy. Svou oblibu získaly také zejména díky nízké náročnosti na údržbu a příznivé ceně a i proto se hodí do širokého spektra interiérů.

Koberce

Pokládáme vysokozátěžové koberce vhodné do komerčních budov, kanceláří, hotelů, ale také samozřejmě kobercové povrchy vhodné do bytů a rodinných domů. Naši zaměstnanci Vám rádi pomohou s výběrem vhodného koberce.

Dřevěné parketové podlahy

Velmi oblíbené, dlouho trvající a kvalitní řešení podlah v podobě parket pravděpodobně není potřeba příliš představovat. Náš podlahář s vámi také rád prokonzultuje výběr vhodných parket do vašeho interiéru.

Dřevěné třívrstvé podlahy

Fungují velmi podobně jako parkety či laminátová podlaha a vyrábějí se ze tří vrstev masivního dřeva, z nichž každá je jinak široká. Tento typ podlah nachází své místo zejména v bytech a rodinných domcích.