Close

Řemeslnické služby

Kompletní řemeslnické služby pro každou vaši stavbu či rekonstrukci

At již potřebujete pomoci položit podlahovou krytinu v podobě dlaždic, vinylové podlahy, parket, či linolea, můžete se na nás bez obav obrátit. Rádi s vámi také prokonzultujeme možnosti a specifika rozdílných řešení a pomůžeme s výběrem.

Zedníci

Mezi naše řemeslnické služby zajisté také patří i zednické práce. Například stavba cihlových zdí, příček z odlehčených materiálů i dělání omítek a štukování pro nás není překážkou.

Elektrikáři

Provedeme kompletní instalaci elektrického vedení a to od montáže pojistné skříně, přes zapojení zásuvek a vypínačů, až po připojení spotřebičů v domácnosti.

Instalatéři

Máte kapající kohoutky, přestalo vám fungovat topení, či potřebujete kompletně vyměnit instalaci vodovodního potrubí? Ani jedno pro nás není problém.

Obkladači

Jakožto správní řemeslníci pro vás položíme dlažbu, uděláme nové obložení koupelny, schodů, nebo rovnou celou rekonstrukci bytového jádra. Nezalekneme se žádné výzvy a rádi pomůžeme s výběrem obkladu i dlažby.

Vymalujeme pro vás nejenom byt před stěhováním. Zvládneme také kompletní výmalbu domů, či kancelářských prostor i jiných komerčních nemovitostí a to včetně nátěru oken, dveří a parapetů.

Stavební služby

Kompletní řemeslnické služby pro každou vaši stavbu či rekonstrukci

Provádíme pokládku a opravu střech, upevnění okapů a montáž oken. V případě potřeby s vámi také projdeme vhodné možnosti řešení a vybereme odpovídající střešní krytinu pro vaši stavbu.

Zemní a výkopové práce

Nově pro vás také dokážeme zajistit zemní a výkopové práce. Ať již potřebujete vyhloubit výkopy pro inženýrské sítě, připravit terén pro bazén či zahradní jezírko, rádi se o to postaráme. S naším vlastním bagrem zvládneme také ale i čištění příkopů, koryt potoků a strouh.

doprovodné služby

Transport materiálu a suti

V případě, že nemáte možnost přepravit stavební materiál na vaši stavbu, či provést likvidaci suti, zavolejte nám a my se o převoz postaráme. Pokud budete mít jakékoliv dotazy k námi poskytovaným službám, neváhejte se na nás obrátit.