Close

Naše služby

Zabýváme se provozem a údržbou domů, bytů i nebytových prostor. Mezi naše služby však také patří kompletní servis okolo výstavby a rekonstrukcí nemovitostí. Stavební služby, pronájem potřebného vybavení, transportu suti i materiálu na místo určení a samozřejmě poskytnutí našich kvalifikovaných řemeslníků. Pokládáme podlahy, opravujeme zdi, zajišťujeme stěhování. Zvládneme se postarat o vaše potřeby, ať již jste firma, bytové družstvo, či jednotlivec.

Správa budov

Postaráme se pro vás o kompletní servis ohledně správy nemovitostí. Ať už se má jednat o cokoliv počínaje drobnýmy opravami, po náročnější technickou správu budov, bezpečnostní revize a sjednávání smluv.

Pronájem vybavení

V případě, že si na opravy a výkopové práce troufáte sami, nebo máte zajištěné řemeslníky a potřebujete zajistit potřebné vybavení. Obraťte se na nás a my vám poskytneme cokoliv od vrtačky, po bagr na výkopové práce.

Řemeslnické a stavební služby

Přejete si rekonstruovat byt nebo rodinný dům? Potřebujete opravit vodovod? Kapou Vám kohoutky u umývadla? Máte v bytě staré lino a chcete moderní podlahu?Nelekneme se kompletní rekonstrukce bytů a domů. Drobné stavební úpravy nejsou žádný problém. I naši podlaháři, malíři, instalatéři a elektrikáři jsou Vám plně k dispozici.